Знайдіть свого бізнес-партнера на ГМФ 2020

ГЛОБАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ-ВИСТАВКА ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ - це унікальна виставкова і науково-медична подія в Україні, на якій будуть представлені засоби реабілітації та обладнання для людей з інвалідністю, буде розглянутий лікарями різних напрямків медицини мультидисциплінарний підхід в лікуванні і реабілітації людей з інвалідністю.
Подія відбудеться 23-24 листопада 2020 року у КиївЕкспоПлазі, за адресою: Україна, Київська область, с.Березівка, Житомирське шосе M-06, вул. Амстердамська, 1.

КиївЕкспоПлаза має виставкові павільйони, загальною площею 9000 м2. Форум-виставка поєднає учасників з різних країн та зі всіх областей України, які демонструватимуть новітні світові технології, програми та рішення у сфері реабілітації, допоміжні пристрої та догляд за літніми людьми; обладнання та методики, представлені в унікальному форматі, для різних фахівців з неврології, психіатрії, травматології та ортопедії, нейрохірургії, генетики, хірургії, реаніматології, реабілітації та ін.

Під час виставки будуть проводитися паралельно конференції та заходи, які допоможуть учасникам досягти плідної комунікації та співпраці.
10 000
державних та приватних
медичних установ
50,000
запрошених лікарів різних спеціальностей
5000+
цільова аудиторія (відвідувачі)
Ви не можете втратити такий шанс!
1
Ця виставка допоможе вам значно розширити клієнтську базу та сегмент ринку збуту продукції
2
Найкраще місце для представлення вашої продукції потенційним клієнтам у спеціалізованому напрямку у виставковій формі

Запрошені відвідувачі
  • близько 10,000 медичних установ (як приватних, так і державних)
  • понад 50,000 запрошень надіслано лікарям різних спеціальностей у: неврології, психіатрії, травматології, ортопедії, нейрохірургії, генетиці , хірургії, реаніматології, реабілітації та ін.
  • благодійні організації
  • релігійні організації
  • страхові компанії та представники медичного туризму
  • представники ЗМІ
  • журнали та платформи новин
  • дистриб'ютори продуктів для реабілітації
  • представники органів державної та громадської охорони здоров'я всіх областей України
  • люди з інвалідністю та їх супроводжуючі: люди з порушеннями опорно-рухового апарату; з порушеннями інтелекту та з психічними захворюваннями; з порушеннями слуху (глухі та слабко чуючі); з порушеннями зору (сліпі та слабозорі) з порушеннями внутрішніх органів; люди з інвалідністю по загальним захворюванням (діабет, бронхіальна астма, рак, тощо)
Це буде масивна платформа для представлення Вашої компанії та того,
що вона може зробити для таких людей.

Чому це важливо?
За даними Державного комітету статистики
(станом на 1 січня 2019):
населення України становить 42 153 200 людей
•більше 10 мільйонів людей потребують реабілітації щорічно
•6% - люди з інвалідністю
•0.37% - діти з обмеженими можливостями
Тисячі людей отримали поранення, контузію або інше ушкодження здоров'я в результаті бойових дій в рамках терористичних операцій, сотні з них ніколи не відновляться повністю, і кількість таких людей щороку зростає

Державна підтримка та фінансування
Спільними зусиллями Уряду та Парламенту України було забезпечено збільшення фінансування програми з метою забезпечення реабілітації людей з обмеженими можливостями.

За даними Міністерства соціальної політики, на реалізацію програми щорічно виділяється понад
150 мільйонів гривень.